مشاوره و سفارش

شیره انجیر سیاه

بهترین نمونه از شیره، شیره ای است که از میوه های سالم و تازه به صورت ارگانیک تولید شده باشد. شیره انجیر سیاه دارای خواص بسیار بالایی است که در هنگام خرید، مشتریان توجه ویژه ای به کیفیت بالا آن دارند. اگر در هنگام تولید شیره انجیر، کنترل مناسبی در جهت بهبود کیفیت آن انجام شود، می توان تضمین کرد، محصولی درجه یک و مغذی به دست مشتری می رسد. اصلی ترین دلیل خرید شیره انجیر سیاه در بین مردم، در بین سایر نمونه های شیره، خواص منحصر به فرد و مخصوص آن است.

شیره توت خشک

عمده فروشی شیره توت خشک در بهترین شرایط برای خریداران و تولید کنندگان مهیا است. می توانید در کمترین زمان وارد سایت این مجموعه شوید و به انواع محصولات خوراکی در این زمینه دسترس داشته باشید. در گذشته بیشتر خرید فروش و عمده فروشی شیره توت در بازار سنتی انجام می شد و اینکار معایب و دردسرهای خود را به همراه داشت. بیشتر محصولات خوراکی تولیدی در کشور در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتری می رسد.

شیره خرما

شیره خرما برصام در سرتاسر کشور برای عرضه محصولات تولیدی خود دارای نمایندگی های بی شماری است و شما در هر کجای کشور باشید می توانید محصولات تولیدی آن ها را با قیمت مناسب خریداری نمایید. یکی از جمله پر استفاده ترین انواع شیره ها می توان به شیره خرما اشاره کرد. شیره خرما نیز مانند خرما دارای خواص بسیار زیادی است که استفده ار آن و قرار دادن آن در سبد غذایی خود بسیار توصیه می شود.

فرم مشاوره و سفارش

آدرس

اصفهان خیابان حکیم مقابل مسجد حکیم ساختمان پویا واحد دوم

درباره ما :

مجموعه شهدینا، از اسفند ۹۵ با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره در بسته بندی مختلف آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه

مسعود میرخلف

Call Now Buttonتماس بگیرید